+421 948 777 622 info@centrumpodlesom.sk

Príďte, zažite a vraťte sa, budeme radi!

Nachádzame sa len kúsok od turistického centra Tatier, preto sa od nás veľmi rýchlo a pohodlne prepravíte do ktorejkoľvek časti Tatier. Napriek tomu, že sme skoro v centre, nájdete u nás pokoj a ticho, ktoré všetci tak veľmi potrebujeme na dobitie bateriek 🙂 

 Auto, bicykel, koňa alebo čokoľvek na čom ste prišli môžete kľudne nechať zaparkované u nás, pretože len 4 minútky od nás je električková zástavka, z ktorej odchádzajú spoje do Tatier aj do Popradu každú hodinu.

Ako sa s nám dostanete

Cestou 534 – (D1 EXIT -> VYSOKÉ TATRY) smerom na Starý Smokovec. Po 6,6 km od výjazdu z D1 po smerovej tabuli doprava „Dolný Smokovec“ za Penziónom Raimund odbočte vpravo, po 100m prejdete cez železničné priecestie TEŽ a 30m na ľavej strane je dvojpodlažný žlto-hnedý objekt Centrum Pod lesom.

Cestou 3080 cez miestnu časť Veľká, cez obce Veľký Slavkov a Novú Lesnú. Na konci obce je kruhový objazd, zabočte na cestu vľavo (použite druhý výjazd na kruhovom objazde), pokračujte rovno 200 m a odbočte k objektu doprava hneď za bielou reklamou s logom „Pod lesom“ ešte pred železničným priecestím.

Po ceste 3080 smerom dole na Poprad po 2 km smerová odbočka vľavo na Novú Lesnú. Pred Penziónom Raimund odbočte vľavo, po 100m prejdete cez železničné priecestie TEŽ a 30m na ľavej strane je dvojpodlažný žlto-hnedý objekt Centrum Pod lesom.

Kreatívne centrum Pod lesom sa nachádza cca 4 minúty chôdze od tretej zastávky TEŽ s názvom „Pod lesom“ približne 16 min. cestovania od Popradu. Na zastávke „Pod lesom“ vystúpte a zabočte doprava, pustite sa po štrkovom chodníku smerom dole mierne popri trati cez malý lesík. Po 300 m chodník vyústi kolmo na asfaltovú cestu, zabočte doľava, 30 metrov a Ste u nás.

Napíšte nám

Kontakty

info@centrumpodlesom.sk
centrumpodlesom@gmail.com

+421 948 777 622

Adresa

Centrum Pod lesom
059 81 Dolný Smokovec 6
Vysoké Tatry

GPS

N: 49.125143
W: 20.248800

Rezervujte si u nás izbu

Ubytujte sa v  našich netradičných izbách s originálnymi, nástennými maľbami, originálnymi obrazmi a originálnymi fotografiami od mladých i známejších umelcov.   

Prenajmite si naše priestory

Ochutnajte netradičnú kreatívnu no rodinnú atmosféru nezvyčajných priestorov nášho penziónu.